אודות

אני אלי קריאף שף בשרים ואת הקריירה שלי התחלתי כמסגר לפני כ-30 שנה.

במהלך יום העבודה במסגרייה תמיד היה ביקוש לארוחות צהריים מיוחדות. לארוחות אלו לא התייחסו כאל סתם ארוחות אלא אל הפקה של ממש ובאופן טבעי תמיד מינו אותי לתפקיד הפקת הארוחות לצוות ולאורחים.

עם השנים הבנתי שהיכולת להפיק אירוע מתחילתו ועד סופו טבועה בי, ובנוסף לרמה המקצועית הגבוהה ביותר שאני מביא עמי מתלווה לכך גם תחושת סיפוק עצומה, שהפקה שאני  יוצר מספקת לכזה אושר אצל אנשים וזו מבחינתי המטרה.

אחרי חיזוקים ותמיכה מהמשפחה, החברים ומהמעסיקים הבנתי שזה פשוט בזבוז שלא להקים שירותי הפקה מקצועיים ולהציע את הכישורים שלי לכולם, כי בין כה וכה כל שבוע פונים אליי חברים וחברים של חברים שהיו באירועים שלי כדי שאני אמצא להם את הלוקיישן המושלם ואפיק להם אירוע בלתי נשכח.

לאט לאט הרעיון התחיל לרקום עור וגידים ומאירוע לאירוע ולקוחות מרוצים הפך התחביב לעסק ואופרציה של ממש כי הקונספט שלי ייחודי ואני יודע להשיג ולבנות את כל מה שצריך כדי להגשים את החלום והחזון של בעל האירוע ולגרום לכך שהאורחים לא יפסיקו לדבר עליו.

הייחודית שלי מעבר להבנה באנשים והיכולת להתאים לכם אישית כל מה שתרצו זה בהיותי מסגר מקצועי ובאמצעות יכולת זו הצלחתי לבנות יצירות מיוחדות בדיוק בשביל בעל האירוע. יצירות מיוחדות כמו גרילים מותאמים אישית ללוקיישן, ציליות, עמדות ישיבה, חצובות להגברה ולתאורה, במות מפוארות, חופות, עמדות די ג'יי, ברים ועוד ועוד דברים שפשוט לא ניתן להשיג בצורה מסחרית.

בגלל שאני בן אדם מאוד פדנט ומקצועי אני בודק ומסדר את הלוקיישן בצורה יסודית כדי שלא יהיו תקלות במפתיע ושהאירוע ייערך בלי הפרעות כולל היערכות עם כל האישורים מהגורמים הרלוונטיים.

וכמובן שאני זה שמתפעל וממנגל באופן אישי(!) כך שאני איתכם משיחת הטלפון הראשונה ועד סוף האירוע לאחר הניקיונות.